Segmenty Chopina

Inwestycja Segmenty Chopina jest to zespół 7 segmentów, które będą składały się z parteru, piętra i poddasza nieużytkowego każdy.

Projektowane powierzchnie użytkowe 4 segmentów z garażami wynoszą po 98,98 m2 każdy, zaś 3 bez garaży po 86,47 m2. Dodatkowo każdy lokal będzie dysponował poddaszem nieużytkowym o powierzchni 32,2 m2 (po podłodze 46,72 m2) w przypadku segmentów z garażami oraz 33,75 m2 (po podłodze 41,10 m2) dla segmentów bez garaży.

Powierzchnie łączne wynoszą:
Dla segmentów z garażami: 145,70 m2
Dla segmentów bez garaży: 127,57 m2.

Do segmentów z garażami postały zaprojektowane wjazdy indywidualne, natomiast do trzech bez garaży będzie prowadził jeden wspólny wjazd otwierany za pomocą bramy automatycznej tworząc tym samym mini osiedle.

LOKALIZACJA

Działka, na której zlokalizowana jest obecna inwestycja znajduje się w Markach pomiędzy ulicami Chopina oraz Szymanowskiego. Jest to zaledwie 750 m w linii prostej od poprzedniej inwestycji oraz 900 m od głównej arterii komunikacyjnej Marek, czyli drogi krajowej nr 8 (Alei Marszałka J. Piłsudskiego).


Najbliższy sklep spożywczy Żabka znajduje się w odległości 350 m. Do najbliższego Centrum Handlowego, w którym znajdują się sklepy takie jak: Piotr i Paweł, Media Expert, Drogeria Rossmann, czy CCC, jest w linii prostej niecały 1km. Centrum Handlowe M1 oddalone jest o 6,5km.


W odległości 500m znajduje się przedszkole, zaś szkoła podstawowa to 1,3km w linii prostej. Las, który jest oddalony o 700m od inwestycji jest przedpolem dla Puszczy Słupeckiej. Jej część stanowi rezerwat przyrody obejmujący las o powierzchni 160,60 ha.

Segmenty-Chopina Segmenty-Chopina Segmenty-Chopina Segmenty-Chopina Segmenty-Chopina Segmenty-Chopina

Przeglądając tę stronę zgadzasz się na używanie plików cookies. Więcej na Polityka Prywatności