Inwestycje Zrealizowane i w przygotowaniu

Zrealizowane Inwestycje

Migowskie Wzgórza

Kameralne osiedle z tarasami.

Od kolorystyki, przez koncepcję klatki schodowej, po projekty klamek i okuć drzwiowych. Wygląd kompleksu został dokładnie zaplanowany przez specjalistów, którzy zadbali o funkcjonalność, wygodę i spójność wszystkich budynków. Migowskie Wzgórza to prawdziwy sprawdzian dla grupy Comfort i jednocześnie pierwsza inwestycja realizowana poza obszarem środkowej Polski.

Dowiedz się więcej

Projekt realizowany wraz z: comfort life logo

Willa Wrzos

Willa Wrzos to kameralne osiedle segmentów o nowoczesnej architekturze. Wszystkie segmenty posiadają indywidualne ogródki oraz garaże i miejsce postojowe.

W ramach inwestycji powstało 20 trzypoziomowych segmentów o zróżnicowanych metrażach od 121 m2 do 202 m2. Willa Wrzos spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem i właśnie dlatego już niebawem uruchamiamy kolejną inwestycję w tej lokalizacji.

Dowiedz się więcej

Projekt realizowany wraz z: Willa Wrzos

Segmenty Chopina

Inwestycja Segmenty Chopina jest to zespół 7 segmentów, które składają się z parteru, piętra i poddasza.

Działka, na której zlokalizowana jest zrealizowana inwestycja znajduje się w Markach pomiędzy ulicami Chopina oraz Szymanowskiego. Jest to zaledwie 750 m w linii prostej od poprzedniej inwestycji oraz 900 m od głównej arterii komunikacyjnej Marek, czyli drogi krajowej nr 8 (Alei Marszałka J. Piłsudskiego).

Segmenty Hallera

Atrakcyjna lokalizacja pozwalająca jednocześnie odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku jak i pozostać w centrum wydarzeń kulturalno-rozrywkowych Warszawy.

Działka położona wśród kameralnej, nowoczesnej zabudowy domów jednorodzinnych. Miejsce cechuje cisza i spokój i jednocześnie bliskość publicznych środków transportu komunikacji miejskiej, placówek edukacyjnych i terenów zieleni.

Przeglądając tę stronę zgadzasz się na używanie plików cookies. Więcej na Polityka Prywatności