Migowskie_dzień_otwart Migowskie_dzień_otwart

Zarezerwuj swój dom w Baninie już teraz i zainwestuj w komfort!

Nasz konsultant odpowie na wszelkie pytania. Wpisz swoje dane:

rozwiń
rozwiń

Domy w Baninie - dom w Baninie - dom w Baninie z pompą ciepła

O inwestycji

Domy w Baninie - nowa inwestycja

Zdecydowaliśmy się rozpocząć kolejną inwestycję w Trójmieście. Jako lokalizację kolejnego naszego osiedla segmentów jednorodzinnych wybraliśmy znane i lubiane Banino pod Gdańskiem. To świetna lokalizacja pozwalająca odetchnąć swoim mieszkańcom od miejskiego szumu w zaciszu własnego ogródka. Wybierając miejsce naszej inwestycji kierowaliśmy się bliskością infrastruktury potrzebnej do komfortowego funkcjonowania każdej rodziny. W pobliżu znajdują się sklepy, stacje benzynowe oraz lokale gastronomiczne. To miejsce bardzo szybko się rozwija i daje wiele możliwości swoim mieszkańcom.

Banino Residence - domy blisko Trójmiasta

Banino Residence to osiedle o doskonałej lokalizacji, zaprojektowane w nowoczesnym stylu i dające dużą przestrzeń dla każdego z przyszłych mieszkańców. Jak każde osiedle wykonane przez Comfort Residence wyróżnia się spośród innych ofert w tej okolicy. Nasze domy w Baninie to połączenie energooszczędnych, wysokiej jakości materiałów i ekologicznych rozwiązań, takich jak fotowoltaika, pompy ciepła, czy rekuperacja. Banino Residence to osiedle domów jednorodzinnych przeznaczone dla Klientów z wysokimi oczekiwaniami, dla których dogodne rozwiązania i wysoki standard są kluczowe w wyborze nowego miejsca zamieszkania.

Fotowoltaika Banino - ekologiczne domy blisko Gdańska

Fotowoltaika to proces wytwarzania energii elektrycznej z promieniowania słonecznego. Obecnie jej rozwój następuje w bardzo szybkim tempie, dlatego zdecydowaliśmy się na wyposażenie domów w Baninie w panele fotowoltaiczne, które są w pełni bezpieczne dla środowiska. Dzięki nim mieszkańcy naszych lokali mieszkalnych będą nie tylko mniej płacić za rachunki, ale również przyczynią się do redukcji powstawania szkodliwych związków, gazów cieplarnianych oraz emisji CO2.

Domy z pompą ciepła w Baninie

Udział energii elektrycznej pochodzącej z biopaliw, energii słonecznej i wiatru systematycznie wzrasta. To dlatego w Banino Residence zastosowaliśmy pompy ciepła, które są komfortowym, nowoczesnym i tanim w eksploatacji rozwiązaniem ogrzewania domów. Dzięki temu domy w Baninie są bez kominów, a pompy ciepła umożliwiają zachowanie odpowiedniej temperatury w pomieszczeniach przez cały rok.

Najbliższa okolica

Mapa Banino
  • Apteka
  • Lekarz
  • Market lub sklep spożywczy
  • Poczta
  • Plac zabaw
  • Przystanek
  • Restauracja lub bar
  • Siłownia
  • Szkoła lub przedszkole

Plan Osiedla

Dom w cenie mieszkania

Metr kwadratowy domu taniej niż mieszkania

Marzysz o własnym domu, ale obawiasz się kosztów związanych z taką inwestycją? Jak podaje rynekpierwotny.pl średnia cena mieszkania w Gdańsku to 11 416 zł. Zatem trzypokojowe mieszkanie dla rodziny 2+2 o powierzchni 65 m.kw. to koszt 742 040 zł.

Mamy dla Ciebie propozycję!

Nasze domy w Baninie to nie tylko komfort przestrzeni w postaci ponad 78 lub 106 m.kw. powierzchni, ale także własny ogródek i miejsce dla Twojego samochodu.

Domy na naszym osiedlu w Baninie są wykonane z wysokiej jakości materiałów i kosztują mniej niż wspomniane 65 metrowe mieszkanie.

Wybierając inwestycje przygotowana przez Dewelopera Comfort Residence decydujesz się na przestronne wnętrza o funkcjonalnych rozkładach otoczone zielonym ogrodem. Banino Residence to wyjątkowe energooszczędne osiedle domów wyposażonych w pompy ciepła i możliwością zainstalowania paneli fotowoltaicznych jeszcze na etapie budowy.

Galeria

O Deweloperze


Comfort Residence to deweloper nowoczesnego Klienta. Zwracamy uwagę na kontekst miejsca – jego historię, tradycję oraz estetykę i dbamy, aby nasze inwestycje idealnie się w niego wpisywały. Nasze sześcioletnie doświadczenie poparte jest zakończonymi inwestycjami, takimi jak Migowskie Wzgórza oraz Willa Wrzos.

Partnerzy

Przeglądając tę stronę zgadzasz się na używanie plików cookies. Więcej na Polityka Prywatności