Nowa inwestycja Comfort Residence w Baninie

Zdecydowaliśmy się rozpocząć kolejną inwestycję w Trójmieście. Jako lokalizację kolejnego naszego osiedla segmentów jednorodzinnych wybraliśmy znane i lubiane Banino pod Gdańskiem.
To świetna lokalizacja pozwalająca odetchnąć swoim mieszkańcom od miejskiego szumu w zaciszu własnego ogródka.
Wybierając miejsce naszej inwestycji kierowaliśmy się bliskością infrastruktury potrzebnej do komfortowego funkcjonowania każdej rodziny. W pobliżu znajdują się sklepy, stacje benzynowe oraz lokale gastronomiczne. To miejsce bardzo szybko się rozwija i daje wiele możliwości swoim mieszkańcom.

Jesteśmy na etapie projektowania i akceptacji końcowego projektu. Już niebawem zaprezentujemy wizualizacje nowego osiedla ComfortResidence w Baninie. Zachęcamy do śledzenia naszych aktualności i składania zapytań.


Fotowoltaika Banino

Fotowoltaika to proces wytwarzania energii elektrycznej z promieniowania słonecznego. Obecnie jej rozwój następuje w bardzo szybkim tempie. Szacuje się, że fotowoltaika w najbliższych latach stanie się głównym celem inwestycji w obszarze Odnawialnych Źródeł Energii w Polsce. Instalacje fotowoltaiczne mają wiele zalet: nie tylko sprawiają, że mieszkańcy płacą mniej za rachunki, ale również są w pełni bezpieczne dla środowiska. Nie powodują powstawania szkodliwych związków i gazów cieplarnianych oraz przyczyniają się do redukcji emisji CO2. Słońce stanowi trzecie do wielkości źródło energii odnawialnej na świecie. Warto korzystać z tego rozwiązania – dla dobra ekologii i dla nas!

Jestem zainteresowany zakupem